Профессия Контент-менеджер: где учиться, зарплата, плюсы и минусы

У Москві ці цифри трохи вище – від 40 до 130 тисяч. На сьогоднішній день можливості отримання вищої освіти за спеціальністю SMM-менеджер немає. Втім, якщо у вас є диплом вузу за спеціальністю рекламщика або піарника, то це буде вагомою перевагою. Вам напевно доведеться багато спілкуватися в обговореннях, працювати з негативом, робити комерційні пропозиції і домовлятися про обмін посиланнями. Включає в себе укладення договорів з відомими блогерами та медійними персонажами з метою піару своєї групи на їх майданчиках. Для цього складаються цікаві комерційні пропозиції.

контент-менеджер що робить

Так ви проявите себе і будете в пріоритеті у роботодавця. Залучення — лайки, репости і комунікація в коментарях, а також просування контенту. Аналітика — контент-менеджер повинен аналізувати прогрес після випущеного контенту, робити висновки і думати, міняти чи контент план для поліпшення показників. Для цього адміністратори проводять конкурси, а також квести, опитування та розіграші, нагороджуючи своїх найактивніших передплатників. Зазвичай ці професіонали одночасно ведуть відразу кілька проектів великих компаній. Найчастіше таких людей знають краще, ніж власників бізнесу.

Ця функція полягає у відповіді на коментарі користувачів, роботі із запереченнями та відпрацювання негативу. SMM-менеджер повинен стежити за дотриманням встановлених правил пабліка, видаляти пости і коментарі, заборонені політикою компанії. Ці фахівці адмініструють і займаються просуванням своєї справи і своєї персональної сторінки. По суті, вони роблять все те ж саме, що і звичайні SMM-менеджери, але при цьому працюють на самих себе. В наші дні все більш затребуваними стають професії, пов’язані з інтернет-маркетингом. Розвиток соціальних мереж вивело на перший план SMM-менеджерів.

Хто ж такий контент-менеджер насправді?

Людина має досвід в певній галузі, але йому не вистачає знань з суміжних спеціальностей. Складність полягає в тому, що вивчати можна багато і довго, коли дляконтент-менеджментупотрібно, в общем-то, далеко не всі. Правила ранжирування сайтів раз у раз змінюються, конкуренти освоюють нові фішки в заманювання трафіку – все це важливо знати контент-менеджеру. Використовувати примхливий, йому вже недостатньо пари фото на товарній сторінці. Його потрібно спокушати, заманювати, розважати.

контент-менеджер що робить

Спеціаліст студії «Текстум Вінниця» надає разові або постійні послуги з наповнення, зміни, оновлення контенту великих або невеликих інтернет-магазинів. За допомогою правильно оформленої картки товарів можна вивести сайт у топ за СЧ і НЧ запитами, підвищити конверсію сторінок і збільшити рівень продажів. Чому обов’язково необхідно навчитися контент менеджеру. Перевага буде в тому, що вам можуть запропонувати вільний графік. Контент-менеджер точно в курсі, яким повинен бути ролик, як підібрати, обробити, обрізати картинки, зможе зробити це сам в графічному редакторі. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Контент-менеджер» на ел.

Подготовка контента

Контент-менеджер сайту– зосереджений на випуску, редагуванні і оновленні вмісту на веб-ресурсі. Це може бути сайт студії, агентства, інформаційний чи розважальний портал, https://wizardsdev.com/ ЗМІ, тематичний блог і т. Сайтів у світі вже, мабуть, не менше, ніж піщинок на пляжі, і їх усі потрібно наповнювати, підтримувати їхню життєдіяльність та просувати.

Будеш сам вирішувати – що, як і коли публікувати. Ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Знання CMS-системи, на якій створено сайт, щоб розміщувати і публікувати матеріали. Клієнтами можуть бути навчальний проект це також, різні дрібні і великі компанії мають ім’я і репутацію. Не забувайте про супровідний лист, який додасть шансів, що ваше резюме прочитають. Публікація постів, розсилок та статей по дедлайнам контент-плану.

Одна з найпопулярніших і затребуваних – контент-менеджер. Спеціаліст працює в зв’язці з дизайнерами, копирайтерами, SEO-фахівцями, SMM-ками. У великих компаніях контент-менеджер діє в щільному тандемі з маркетологом. Останній становить бізнес-стратегію, перший – придумує, як реалізувати її в дії.

Інші професії в категорії «IT, комп’ютери та Інтернет»

На перших порах не варто розпорошуватися, новачкам буває складно розосередити свої зусилля на кілька мереж, особливо якщо вони мають різні принципи впливу на публіку. Наприклад, у «ВКонтакте» велике значення мають тексти, а в «Инстаграме» на перший план виходять зображення. Для фахівця з соцмереж важливо вміти розставляти потрібні пріоритети, розуміти, які коментарі потрібно видаляти, а які залишити і на які відреагувати.

контент-менеджер що робить

Оператор АЗК — співробітник автозаправної станції, що заправляє автомобілі клієнтів паливом.

Вы успешно подписались на рассылку

Дивлячись на чернетку тексту, контент-менеджер представляє, як той буде виглядати після верстки. Цей фахівець точно знає, які вимоги пред’являються до відеозаписів і картинок. Ще він може сам підібрати зображення, обробити їх в графічних редакторах і обрізати до потрібного розміру.

  • Контент-менеджер додає потрібні категорії, розділи тощо, опрацьовує структуру сайту, щоб відвідувачі та пошукові роботи могли безперешкодно знаходити потрібну інформацію.
  • У 2022 році пошукові системи ранжирують сайти за принципами, ключова роль в яких відведена статей.
  • Є багато прикладів того, як люди вигідно вкладали гроші і за рахунок цього ставали справжніми багатіями.
  • Контент-менеджер в соцмережах– частково виконує обов’язки СММ-фахівця.
  • Це підвищує довіру до компанії і є додатковим плюсом в очах покупців.
  • Збільшення ступеня залученості і високі показники активності користувачів ( лайки, коментарі, репости, відгуки ).
  • Крім того, контент-менеджер повинен мати базові знання HTML і CSS, працювати в графічних редакторах (наприклад, Photoshop), а також розуміти специфіку Seo-просування сайтів.

Як такого кар’єрного росту в спеціальністю немає, проте є перспективи зростання фінансового, щоб привернути замовників можна використовувати одну з наведених нижче стратегій. Якщо ви не хочете витрачати гроші, то можна вчитися на безкоштовних вебінарах і курсах, читати книги, тематичні паблики і дивитися відео з теми, що вас цікавлять. В цілях просування будь-які групи час від часу обмінюються рекламними постами з представниками інших спільнот або розміщують свою рекламу в пабликах з великою потенційною аудиторією.

Однією з таких професій є і контент – менеджер. Працівники, що виконують подібну діяльність, були і до появи інтернету, вони займали посади редакторів у різних виданнях. Виходячи з цієї інформації, ви вже можете здогадатися, що робить контент – менеджер. До функціональних обов’язків, можна віднести базову роботу маркетингу. Наголошуємо, що це лише робота на базовому рівні, щоб Ви не плутали її з роботою контент маркетолога.

Материалы по теме

Навички написання текстів і складання відеоконтенту. Важливо, щоб посади подобалися людям, оскільки саме вони змушують користувачів повертатися у групу знову і знову. Однак тут важливо, щоб розважальна складова не повела вниз комерційну.

З одного боку, з її назви відразу зрозуміло, що цей фахівець працює з контентом на сайті, в розсилках або соціальних мережах. З іншого – мало хто знає, чим така робота відрізняється від того, що робить копірайтер, редактор або SMMщік. Це видно по більшості вакансій, які публікуються на рекрутингових сайтах.

Ці курси розраховані на практичне використання знань і занурення в професію з самого першого дня навчання. Тут не тільки видається необхідна інформація, але ще й пропонуються завдання, виконання яких обговорюється з куратором. В оформленні сайтів і соцмереж постійно з’являються нові фішки. Щоб утримувати увагу клієнта, ви повинні бути сучасним.

Серед ютуб-каналів можна виділити SMMplanner — тут дається вся необхідна інформація про новинки в світі соціальних медіа, нових кейсах і тренди. Хороший результат для просування в деяких сферах дає проведення флешмобів і невиртуальных зустрічей. Як і в більшості інших сучасних спеціальностей в сфері IT, необхідно буде вчитися самому. Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Автомеханік — це фахівець з ремонту та обслуговування автомобільного транспорту. Фахівець з контенту має вміти створити легкий для читання і розуміння текст, влучивши у цільову аудиторію.